C/C++ Software Engineer

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Obecnie dla  Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: C/C++ Software Engineer (Protocol)
Miejsce pracy: Kraków
Forma zatrudnienia: dowolna
Wynagrodzenie: 7 000 netto (UoP)
Ilość wakatów: 2

Dla zainteresowanych kandydatów oferujemy:
- Zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach w rozwijającej się firmie, której rozwiązania
są stosowane przez światowych liderów w branży telekomunikacyjnej
- Zgrany i profesjonalny zespół współpracowników
- Pracę przy ambitnych i ciekawych projektach
- Międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem programistów z UK (możliwość wyjazdów oraz szkoleń w Wielkiej Brytanii)
- Dostęp do najnowszych systemów i narzędzi pracy
- Dofinansowanie w ramach programu BenefitSystems
- Prywatną opiekę medyczną
- Elastyczność formy współpracy (uzależnione od preferencji Kandydata)
- Premie, nagrody uznaniowe, imprezy integacyjne
- Pakiet relokacyjny

Wymagania

Wymagania:
- 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Dobra znajomość języków C oraz C++
- znajomość programowania obiektowego i wielowątkowego, synchronizacji
- Bardzo dobra znajomość j.angielskiego
- Znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
- Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
Mile widziane:
- Znajomość protokołów transmisji bezprzewodowej: (GSM, GPRS, EDGE, 3G, HSPA, LTE lub LTE-A)
- Znajomość zagadnień związanych z warstwą L1 lub L2 protokołów transmisji bezprzewodowej
- Znajomość zagadnień systemów wbudowanych i systemów czasu rzeczywistego Zakres obowiązków:
-Utrzymywanie i rozwój oprogramowania aplikacyjnego i wbudowanego
- Analiza i implementacja algorytmów zgodnie z najnowszymi wydaniami specyfikacji 3GPP
- Analiza poprawności implementacji protokołów komunikacyjnych po stronie stacji bazowych i telefonów komórkowych
-Współpraca z międzynarodowymi zespołami na etapach definiowania wymagań, projektowania, implementacji, testowania i wdrażania w celu dostarczenia rozwiązań najlepszych technicznie, wydajnościowo i jakościowo
-Możliwe krótkoterminowe wyjazdy zagraniczne