Programista PHP

PMI Solutions Sp. z o.o.

Opis oferty

Poszukuje programisty PHP- praca we Wrocławiu!
Zachęcam do składania CV na adres: [email protected]

Szczegóły: Pracodawca to profesjonalna firma, świadczącej szeroko pojęte usługi informatyczne i telekomunikacyjne dla branży farmaceutycznej i logistycznej .
Poniżej przedstawiam szczegółowy opis obowiązków oraz wymagań:

Zakres obowiązków:
- Utrzymanie i rozwijanie istniejących systemów,
- Tworzenie nowych aplikacji dla klientów branży farmaceutycznej
- Aktywny udział w procesie projektowym

Wymagania:
- Biegłe posługiwanie się językami programowania PHP 5.3 (OOP, strukturalne)
- Znajomość tworzenia arkuszy stylów CSS 2
- Znajomość tworzenia HTML 4,5
- Znajomość JavaScript, jQuery
- Znajomość MySQL, PostgreSQL
- Znajomość wzorca MVC
- Podstawowa obsługa SVN
- Umiejętność pracy w grupie
Mile widziane:
- Znajomość PostgreSQL i PGPL,
- Znajomość któregoś z frameworków PHP: Codeigniter, Zend Framework 1 i 2, Symfony 2 lub innych popularnych
- Znajomość tworzenia arkuszy stylów CSS 3
- Znajomość technologii webservice
- Dobra znajomość wzorców projektowych
- Doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych
- Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania projektami,
- Umiejętność pracy w środowisku Linux

Oferujemy:
- Ciekawą, samodzielną pracę w doświadczonym zespole
- Możliwość rozwoju
- Możliwość kreowania i realizacji własnych koncepcji
- Wsparcie firmy w zakresie podnoszenia umiejętności zawodowych
- Praca zdalna lub w biurze firmy
- Atrakcyjny system wynagrodzeń

Warunki współpracy:
Forma umowy: umowa o pracę lub działalność gospodarcza

Dodatkowe benefity: Prywatna opieka medyczna

CV proszę wysyłać na adres: [email protected]