Quality Engineer

NBC Sp. z o.o.

6 000 - 9 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Poszukuję ASAP, osoby na stanowisko Quality Engineer (junior) w Warszawie. Oferta warta uwagi, dająca możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowych projektach. Klient jest częścią międzynarodowej korporacji, będącej liderem w projektowaniu oraz dostarczaniu innowacyjnych systemów loteryjnych i rozwiązań dla kasyn.
Od blisko trzydziestu lat firma projektuje i dostarcza innowacyjne systemy loteryjne i rozwiązania technologiczne w tym zakresie, zajmując pozycję lidera w swojej branży.
Oferuję zdobycie doświadczenia w ciekawych projektach na najwyższym poziomie. Dla chętnych możliwe mogą być delegacje do Stanów Zjednoczonych. Praca zdalna do 1-2 dni w tygodniu.

Wymagania

Wymagane umiejętności:
• Testowanie systemów Embedded
• Windows CE
• Oracle
• HP Application Lifecycle Management
• Test Rail
• MindMap tools
• Język: Biegły język angielski Zadania i obowiązki:
• Tworzenie przypadków testowych na podstawie wymagań lub wymagań użytkowników.
• Wykonywanie testów oprogramowania zgodnie z wymaganiami
• Sprawdzanie dokumentacji i procedur w odniesieniu do wymagań i aplikacji
• Udział w testach akceptacyjnych
• Tworzenie dokumentacji testowej
• Generowanie raportów o incydentach
• Pomoc developerom w naprawianiu błędów lub przy próbie integracji