Front End developer/Wrocław/umowa o pracę

ZeroChaos Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego międzynarodowego Klienta, dużej firmy z branży IT wielokrotnie nagradzanej jako dobre miejsce do pracy, poszukujemy do Wrocławia kandydatów na stanowisko Front End developer.

Klient oferuje:

- umowę o pracę;

- bezpłatną opiekę medyczną;

- ubezpieczenie grupowe;

- dofinansowanie do zajęć sportowych;

- pakiet relokacyjny;

- możliwość robienia certyfikatów i szkolenia się.

Wymagania

Opis stanowiska: dołącz do zespołu, w którym będziesz odpowiedzialny za projektowanie i implementację różnych aplikacji webowych dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych przy użyciu HTML5, AngularJS, KnockoutJS, etc.

Wymagania:

- doświadczenie w web development JavaScript, jQuery, HTML, CSS;

- umiejętności analityczne;

- znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość na poziomie B2;

- zdolności interpersonalne;

- gotowych do dalszego rozwoju i poznania nowych narzędzi i technologii.

Mile widziane:

- znajomość framework'ów JavaScript ( AngularJS, KnockoutJS, SAPUI5);

- znajomość zasad Responsive Design;

- znajomość zasad UI/UX.