Programista aplikacji mobilnych

7 000 - 14 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Firma Digital Champion uruchamiająca swój własny Start-up poszukuje na stanowisko: PROGRAMISTA/KA APLIKACJI MOBILNYCH

Miejsce pracy: Katowice lub zdalnie

Kogo szukamy?
- masz doświadczenie w rozwijaniu aplikacji mobilnych dal jednej z wymienionych platform: iOS, Android lub Windows Phone.
- znasz dobrze Swift/Objective-C
- posiadasz doświadczenie w pracy z przynajmniej jedną technologią: ASP.NET, LAMO, RoR, node.js, Python, etc.
- mile widziana znajomość: Ex. REST, OAuth, JSON, etc.
- mile widziane doświadczenie pracy w interdyscyplinarnym zespole
- z umiejętnością wykorzystania j. angielskiego do komunikacji w zespole
- o zdolnościach tworzenia koncepcji rozwiązań, analizy i rozwiązywania problemów.

Dodatkowe plusy w rekrutacji otrzymasz za:
- znajomość j. niemieckiego

Co możemy zaoferować?
+ atrakcyjne i różnorodne projekty ( rozwijamy trzy projekty)
+ pracę z najnowszymi technologiami
+ atrakcyjne wynagrodzenie (7.0000-14.000 PLN netto) w zależności od doświadczenia.
+ zatrudnienie na pełny etat i umowę o pracę lub w innej dogodnej formie,
+ przyjazną atmosferę w pracy w międzynarodowym zespole,
+ pracę w centrum Katowic lub zdalnie (home office)
+ w przypadku chęci relokacjo do Katowic pakiet relokacyjny
+ prywatną opiekę medyczną
+ możliwość praktycznego wykorzystania umiejętności językowych
+ wszelkie dodatkowe benefity

Proszę o przesyłanie CV na podany adres e-mail.

Dorota Syguła
[email protected]

Wymagania

Jakie zadania będziesz realizował?
- praca w zespole ekspertów w dziedzinie aplikacji mobilnych
- rozwijanie aplikacji na platformę iOS lub Android
- wdrażanie sprawnego i efektywnego kodu zgodnie ze specyfikacją wymagań
- Projektowanie rozwiązań, które zostaną użyte do przyszłych wersji oprogramowania