To ogłoszenie wygasło w dniu 2016-11-15 08:50.

Senior Java Developer

ServoCode

do 16 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2016 Rok założenia firmy

  • http://servocode.com/ WWW

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Do ServoCode poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Senior Java Developer Zadania:
•Praca w międzynarodowym zespole
•Praca w zespole SCRUM
•Dbanie o najwyższą jakość kodu
•Tworzenie testów jednostkowych

Wymagania:
•Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
•Bardzo dobra znajomość Hibernate oraz Spring
•Bardzo dobra znajomość JavaScript
•Doświadczenie w Test-driven development(TDD)
•Dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie)
•Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy Ci:
•Współpracę z ludźmi z całego świata
•Darmowe szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje
•Atrakcyjne wynagrodzenie do 16 800 zł
Praca zdalna lub w rzeszowskim biurze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres [email protected] pod tytułem „Senior Java Developer" z dopisaniem następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Możliwość wybrania ścieżki rozwoju
  • Dostęp do biblioteki technicznej
  • Praca w międzynarodowym zespole

O ServoCode

We deliver fast and continuously

When you ask us to deliver software we gather requirements with you. We create schedule together making sure everything is delivered on time. After week of development we can already present you first results. Since business is constantly changing, at any time you can ask us to change course of the project. We are used to changing requirements so we found a way of development that will not block your business.
We produce software using Agile SCRUM and Test Driven Development methods. So not only we can significantly reduce project price but also we make sure that project is maintainable and improve your business.

it’s about business not technology

We could brag that we use Java, PHP, C#, C++, Python, TypeScript or any other language (we do). We could mention some incomprehensible framework names like Spring, Hibernate, Xamarin, .NET but we believe that is not the point. When you come to us we will help you by delivering product using language and framework that is affordable for you and that will give you a chance working with your clients on time with expected efficiency.

Pytania i odpowiedzi