Architekt IT (Infrastruktura)

Experis IT

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Architekt IT (infrastruktura)

Zadania:
  • Rozwój i utrzymanie architektury IT, w tym przygotowywanie specyfikacji oraz projektów technicznych poszczególnych komponentów oraz integracji pomiędzy nimi ze szczególnym uwzględnieniem wymagań biznesowych oraz poza funkcjonalnych (wydajność, dostępność,skalowalność),  operacyjnych, wymogów bezpieczeństwa i elastyczności architektury technicznej i integracji;
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie projektowania architektury systemów wysokiej dostępności iniezawodności
  • umiejętność analizy wymagań klienta oraz pracy z dokumentacją analityczną,
  • umiejętność pracy w zespole, szacowania pracochłonności zadań
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania systemów informatycznych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań, w międzynarodowej organizacji, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Długoterminową współpracę
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia oraz udział w ciekawych projektach
  • Udział w programowanie poleceń pracowników IT z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz pieniężnymi