Programista Urządzeń Mobilnych

Abastra Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2010 Rok założenia firmy

  • http://abastra.com WWW

Jeśli: - chcesz, by Twoja praca była wyzwaniem intelektualnym,
- jesteś stale uczącym się analitykiem,
- niektóre z następujących pojęć i technologii nie są Ci obce: RTOS, gramatyka, markup, proces, sygnatura.

Dołącz do nas już dziś!

Wymagania

Zadania: - programowanie wybranych urządzeń mobilnych opartych na systemach: iOS, Android, WP8,
- projektowanie nowych funkcjonalności,
- rozwiązywanie problemów,
- pisanie dokumentacji w języku angielskim.

Wymagania:

- doświadczenie w programowaniu urządzeń mobilnych opartych na systemach: iOS, Android, WP8,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w programowaniu aplikacji moblinych,

Metodologia pracy

O Abastra Sp. z o.o.

We love source code
Abastra jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania, która stawia sobie za cel budowanie przejrzystych i skutecznych rozwiązań technologicznych dla biznesu.