Programista aplikacji internetowych

Topdata Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 1998 Rok założenia firmy

  • http://www.topdata.io WWW

Język programowania
Framework
Inne

Stabilna, polska firma z 17-letnim doświadczeniem na rynku usług IT, zatrudni osobę na stanowisko: PROGRAMISTA JAVA

Wymagania

Zadania:
Tworzenie aplikacji i serwisów internetowych

Oczekujemy:
  • Umiejętności tworzenia interface'ów użytkownika (front-end)
  • Znajomości technologii internetowych, takich jak: HTML, CSS, JavaEE, JavaScript, AngularJS
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Chęci rozwoju i poznawania nowych technologii
  • Dbałości o jakość wytwarzanego produktu
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla urządzeń mobilnych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Elastyczne godziny pracy

O Topdata Sp. z o.o.

Od 17 lat pomagamy firmom w lepszym zarządzaniu procesami zachodzącymi w ich przedsiębiorstwach oraz osiąganiu podstawowych celów strategicznych, przez tworzenie i dostarczanie nowoczesnych systemów informatycznych. Nasza marka stanowi konsorcjum dwóch firm: Topdata oraz Mergesoft. Każda z nich wniosła we wspólny projekt nieco inne wartości - Mergesoft - doświadczenie i znajomość branży bankowej, natomiast Topdata - technologię, infrastrukturę oraz know how.

W naszym dorobku znajdują się między innymi: system do obsługi bankowości elektronicznej, aplikacja do zarządzania relacjami z klientem (crm), system wspomagający zarządzanie organizacją (erp), aplikacja do tworzenia i zarządzania treściami strony internetowej, system do raportowania błędów, zgłaszania poprawek czy obsługi wniosków.

Nasz zespół to wykwalifikowani i utalentowani programiści, dysponujący bagażem doświadczeń, z którego na co dzień korzystają. Są to ludzie podchodzący do powierzonych im zadań z pasją i należytą dbałością. Doskonalą swój warsztat i umiejęności każdego dnia, a trudne projekty są dla nich prawdziwym wyzwaniem, które chętnie podejmują. Takie podejście do zleconych zadań gwarantuje dbałość i solidność wykonania.