JAVA DEVELOPER

Uniapol
  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2005 Rok założenia firmy

  • http://www.uniapol.pl WWW

Język programowania
Framework
Narzędzia

Główne zadania: - Umiejętność zapewnienia bezpieczeństwa podległym aplikacjom webowym,
- Umiejętność przeprowadzania testów bezpieczeństwa,
- Wsparcie użytkownika biznesowego w podległych obszarach,
- Prowadzenie dokumentacji biznesowej,
- Wspieranie rozwoju podległych systemów/aplikacji,
- Zarządzanie zmianami w środowiskach informatycznych.

Dostajesz:
- Szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Uczestnictwo w bardzo ciekawych projektach wewnętrznych,
- Przyjazne środowisko pracy w młodym zespole,
- Warunki pracy sprzyjające ambitnemu rozwojowi osobistemu,
- Kontakt z najlepszymi i najnowszymi technologiami informatycznymi.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomości języka JAVA,
- Kilkuletnie doświadczenie w budowania zaawansowanych, bezpiecznych aplikacji webowych,
- Znajomość framework GwT(mile widziane Smart GwT), framework SPRING, GlassFish,
- Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub innym technicznym,
- Programowanie w języku JAVA,
- Znajomość Framework Smart GWT będzie dodatkowym atutem,
- Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy,
- Wysokie zdolności analityczne,
- Umiejętność rozwiązywania problemów,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,
- Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej.

Metodologia pracy

O Uniapol

Zatrudniamy zawodowo
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150