Developer Embedded (Android)

Connectis

8 000 - 13 000 zł netto

Narzędzia

Jeżeli lubisz wyzwania, jesteś pasjonatem technologii mobilnych, a na dodatek marzy Ci się duży, prestiżowy projekt w międzynarodowym środowisku aplikuj do nas na stanowisko:
Developer Embedded

Opis stanowiska:

  • Praca nad przełomowymi rozwiązaniami wdrażanymi w najnowszych modelach smartfonów oraz tabletów, innych  urządzeń mobilnych
  • Optymalizacja działania oraz poprawa funkcjonalności aplikacji
  • Praca w międzynarodowym zespole tworzącym innowacyjne aplikacje mobilne
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę wśród specjalistów i pasjonatów aplikacji mobilnych
  • Elastyczne formy zatrudnienia

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu C++
  • Doświadczenie w tworzeniu systemów wbudowanych
  • Doświadczenie w programowaniu na platformę Android
  • Bardzo dobra znajomość systemu Linux
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku