Tester aplikacji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych. Posiadamy interesującą propozycję dla testerów aplikacji. Naszym klientem jest dynamicznie rosnąca we Wrocławiu firma (zatrudnienie +80 pracowników) specjalizująca się w tworzeniu kompleksowych systemów informatycznych zarówno na zamówienie, jak i o charakterze autorskich projektów (głównie projekty webowe+mobilne).

Wymagania

Obowiązki:
kontrola jakości wytwarzanego oprogramowania i weryfikacja jego zgodności z założeniami projektowymi,
tworzenie i wykonywanie testów manualnych i automatycznych,
praca z dokumentacją projektową,
definiowanie przypadków i scenariuszy testowych,
przygotowywanie środowiska, danych testowych,
ścisła współpraca z doświadczonymi, pełnymi pasji programistami, projektantami i innymi testerami, Wymagania:
znajomość technik i metod testowania oprogramowania,
podstawowa umiejętność programowania (PHP, Java Script, C++) i znajomość relacyjnych baz danych (MySQL),
znajomość narzędzi raportujących błędy oraz narzędzi wspomagających testy (Test Complete, FireBug) będą istotnymi atutami,
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej,
zdolność analitycznego myślenia,
umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialności za powierzone zadania.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
udział w różnorodnych szkoleniach (wewnętrznych i zewnętrznych)
elastyczny czas pracy
atrakcyjny pakiet socjalny
wyjazdy i spotkania integracyjne

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)