Pracownik wsparcia 1-go szczebla - Niemcy

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

2 500 - 5 000 € netto

Inne

Dla naszego Klienta Firmy działającej w branży IT na terenie Niemiec poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku: Pracownik wsparcia 1-go szczebla

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:
• Szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego
• Możliwość szkoleń
• Stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Wynagrodzenie miesięczne od 3500 do 6000 EURO/NETTO+ świadczenia dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem „Pracownik wsparcia pierwszego szczebla" . Prosimy również o podanie w wiadomości swoich oczekiwań finansowych
(netto miesięcznie).

Wymagania

Zakres obowiązków: • Obsługa przychodzących zgłoszeń, problemów użytkowników związanych z zaburzeniami pracy systemów IT (szczególności Mac/Windows/sieci telefoniczne i komórkowe
• Zapewnienie funkcjonalności sieci WAN i LAN
• Rozpoznanie zapotrzebowania wobec nowych technologii ,odpowiedzialność za ich zakup
• Wsparcie wdrożeń IT
• Prowadzenie dokumentacji
• Szkolenie nowych pracowników ( przy wprowadzaniu nowego oprogramowania)
• Optymalizowanie sieci
• Zarządzanie i konfiguracja pulpitów i laptopów użytkowników

Wymagania:

• Ukończone szkolenie jako informatyk specjalista ds. integracji systemów lub 1-2 letnie doświadczenie we wsparciu IT
• Dobra znajomość aktualnego oprogramowania i konfiguracji systemów Microsoft (systemy operacyjne i biurowe) i Apple
• Dobra znajomość standardowego sprzętu PC oraz znajomość infrastruktury TCP/IP oraz jej funkcjonowania
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie
• Znajomość MS Office

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff