Programista PHP

Find Staff
Język programowania

Dla naszego Klienta Firmy działającej w branży IT na terenie Niemiec poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku: Programista PHP

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania

Zakres obowiązków: • Rozwój systemu keyingress
• Wdrażanie rozwiązań aplikacyjnych
• Częściowe wspieranie klientów przy wdrażaniu (Support)
• Analiza, rozwój i kodowanie kompleksowych zadań rozwojowych
• Telefoniczne i mailowe wspieranie klienta

Wymagania:

• Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
• Znajomość PHP, MySQL, Javascript, HTML, Smarty, AJAX, SVN
• Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole jak i indywidualnie
• Podstawowe umiejętności przy rozwoju aplikacji Android i iOS, podstawowa znajomość otoczenia Linux

Oferujemy:
• Szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego
• Możliwość szkoleń
• Stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Wynagrodzenie miesięczne od 4000 do 8000 EURO/NETTO+ świadczenia dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem „Programista PHP" . Prosimy również o podanie w wiadomości swoich oczekiwań finansowych (netto miesięcznie).