Java Developer

G-force sp. z o.o.

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miasto: Łódź
Region: łódzkie
Numer ref.: JAVA/ŁÓDŹ

Dla naszego klienta firmy dostarczającej kompleksowe rozwiązania IT dla branży upadłości w Stanach Zjednoczonych poszukujemy Java Developera.

Zadania:

  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu oprogramowana,
  • Ścisła współpraca z liderem zespołu i głównym architektem produktu,
  • Dbanie o terminową realizację projektu
  • Utrzymywanie wysokiej jakość budowanych rozwiązań
Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych przy wykorzystaniu technologii
  • Znajomość JEE, SPRING, HIBERNATE, JSF, CXF, MAVEN, JMX, JMS
  • Doświadczenia w wykorzystaniu SCRUM do realizacji projektów
  • Doświadczenia w programowaniu FRONTEND i BACKEND
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim.
Klient oferuje:

  • Kafeteria Benefit System
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
  • Elastyczne godziny pracy