Programista Java

Grupa Unity
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 1997 Rok założenia firmy

  • http://www.unity.pl WWW

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Do kolejnych projektów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Programisty JAVA (nr ref. JAVA/WR/10.2013). Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie, wdrażanie i rozwój aplikacji internetowych wykonywanych na bazie technologii Hibernate, J2EE, XML na bazie platform UNITY, ORACLE, IBM WebSphere.

Obowiązki:

  • projektowanie i implementacja aplikacji internetowych wykonanych w technologiach J2EE,
  • rozwój aplikacji internetowych wykonanych dla obecnych klientów Grupy Unity,
  • wdrażanie i integracja oprogramowania firm trzecich wykorzystujących technologie internetowe.
Oferujemy:

  • zatrudnienie na cały etat w biurze we Wrocławiu,
  • szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności,
  • pracę w doświadczonym zespole, przy zróżnicowanych i ciekawych projektach informatycznych,
  • wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania.

Wymagania

  • znajomość języka programowania JAVA,
  • znajomość frameworków: Spring, Hibernate,
  • umiejętność pracy z Git lub Subversion,
  • umiejętność projektowania struktur baz danych, znajomość PostgreSQL lub innych serwerów baz danych,
  • znajomość wzorców projektowych.

Mile widziane:

  • znajomość: SQL, XML, HTML, podstawy CSS i JavaScript,
  • umiejętność pracy z Eclipse i Maven,
  • znajomość zagadnień e-commerce,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w projektowaniu aplikacji JEE,
  • chęć dalszego rozwoju, dyspozycyjność i gotowość do pracy o charakterze zadaniowym.

Metodologia pracy

O Grupa Unity

Grupa Unity powstała z połączenia trzech firm: Contium – dostawcy kompleksowych usług e-marketingowych i IT dla e-commerce, Internet Designers – agencji interaktywnej full-service oraz Empathy Internet Software House – firmy tworzącej dedykowane aplikacje w oparciu o rozwiązania internetowe, a także producenta autorskiej platformy e-commerce dla dużych i średnich klientów. Zatrudniamy ponad 150 specjalistów. Mamy swoje biura we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

Od dużych korporacji odróżnia nas dynamizm działania, zróżnicowany charakter projektów oraz najszersze na polskim rynku spektrum wykorzystywanych technologii internetowych i oferowanych usług dla e-biznesu. Dowiedz się więcej na www.unity.pl.