Programista Java

Human Resources Poland
  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w młodym i doświadczonym zespole,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • garść nowych wyzwań informatycznych każdego dnia,
  • miła atmosfera w pracy.

Wymagania

Obowiązki:
  • tworzenie aplikacji Java,
  • praca w zespole z wykorzystaniem narzędzi pracy grupowej,
  • projektowanie aplikacji (logiki/ baz danych),
  • wdrażanie rozwiązań,
  • praca nad nieszablonowymi aplikacjami on-line.
Wymagania:

  • znajomośś języka JAVA i wzorców projektowych,
  • znajomość technologii Java EE,
  • znajomość baz danych: MySQL i/lub PostgreSQL,
  • znajomości HTML, XML,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • otwartość na nowe technologie.
Mile widziane:

  • znajomość JavaScript (jQuery), REST, WebService,
  • znajomość Git, SVN,
  • znajomość narzędzi: Jenkins/Hudson, Selenium, JMeter,
  • znajomość JUnit lub TestNG, implementacji testów automatycznych

Metodologia pracy

O Human Resources Poland

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.