PHP Team Leader

Tigura

7 000 - 9 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – nowo powstającego oddziału firmy, zajmującej się tworzeniem dedykowanych aplikacji oraz integracji systemów IT wspierających rozwój biznesu, poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejsce: Koszalin Opis stanowiska:
• Tworzenie aplikacji w PHP;
• Analiza wymagań Klienta;
• Zarządzanie zespołem programistów;
• Promowanie dobrych praktyk oraz pracy zespołowej;
• Raportowanie postępu prac.

Wymagania

Oczekiwania :
• Minimum 3letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu PHP poparte konkretnymi projektami;
• Bardzo dobra znajomość Symfony 2/3;
• Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego i/lub wzorców projektowych;
• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Chęć do bycia liderem;
• Zaangażowanie, upór w dążeniu do celu, zdolności analityczne, umiejętność w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Klient oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie 7000 – 9000 netto
• Stabilne, długotrwałe zatrudnienie;
• Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, b2b – do wyboru);
• Realny wpływ na podejmowane w firmie decyzje;
• Możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy.