Programista PHP

Human Resources Poland
  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w młodym i doświadczonym zespole,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • garść nowych wyzwań informatycznych każdego dnia,
  • miła atmosfera w pracy.

Wymagania

Obowiązki:
  • tworzenie aplikacji PHP,
  • praca w zespole z wykorzystaniem narzędzi pracy grupowej,
  • projektowanie aplikacji (logiki/ baz danych),
  • wdrażanie rozwiązań,
  • praca nad nieszablonowymi aplikacjami on-line.
Wymagania:

  • znajomość programowania obiektowego,
  • znajomość baz danych: MySQL i/lub PostgreSQL,
  • umiejętność pisanie przejrzystego kodu, zgodnego z popularnymi przeglądarkami (IE, Firefox, Opera, Safari).
Mile widziane:

  • zdolność tworzenia dokumentacji technicznej zrealizowanych projektów,
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji internetowych,
  • wiedza z zakresu webusability.

Metodologia pracy

O Human Resources Poland

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.