Starszy Programista PHP

Human Resources Poland
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciągły rozwój,
  • sympatyczną, luźną atmosferę: praca nie może być przykrym obowiązkiem,
  • ciekawe, międzynarodowe projekty,
  • rozwinięcie znajomości języków obcych,
  • umowę o pracę.

Wymagania

Obowiązki:
  • rozwijanie aplikacji w języku PHP i/lub Python,
  • koordynowanie podległym zespołem,
  • koordynowanie dużych projektów.
Wymagania:
  • 5 lat doświadczenia jako programista w projektach komercyjnych w zespołach programistycznych,
  • bardzo dobra znajomość języka PHP,
  • bardzo dobra znajomość wzorców projektowych,
  • doświadczenie z pracą z frameworkami,
  • bardzo dobra znajomość protokołu HTTP,
  • swobodne poruszanie się w środowisku linux (poziom użytkownika shellowego),
  • praca w systemach kontroli wersji (preferowany GIT),
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z bazami NoSQL (MongoDB) oraz key-value (Redis),
  • znajomość ekosystemu Symfony2, a szczególnie mikro-frameworka Silex,
  • znajomość Pythona oraz frameworka Twisted,
  • doświadczenie w pracy z WebSerwisami, w tym bazującymi na REST,
  • znajomość ZeroMQ,
  • doświadczenie w pracach z systemami o powyżej 1k zapytań/sekundę.

Metodologia pracy

O Human Resources Poland

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.