Programista .NET

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Zakres obowiązków:

  • rozwój istniejących i tworzenie nowych aplikacji w technologii .NET
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • współpraca z zespołem
Pracodawca oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w dynamicznej firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową
  • pracę w zespole składającym się z wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów
  • zdobywanie doświadczeń przy zaawansowanym technologicznie projekcie
  • dostęp do nowoczesnych technologii oraz metodyki wytwarzania oprogramowania
  • możliwa praca zdalna
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe  informatyczne lub pokrewne
  • min. 2 letnie doświadczenie w projektowaniu na platformie .NET
  • znajomość C#, .NET 4.0/4.5, WPF, WCF, AutoMapper, nHibernate (Fluent), wzorce projektowe, TFS 2013, VisualStudio 2012/2013, SQL Server 2008/2008R2
  • komunikatywność i zdolność do pracy w zespole

Miejsce pracy: Warszawa lub praca zdalna