Developer ETL

Britenet

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm? Po prostu do nas dołącz...
Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce. Zobacz co się u nas dzieje na:

Miejsce pracy: Warszawa

Co oferujemy:
• BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie
• BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach satysfakcji)
• AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarską.
• ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
• ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków
• ROZWÓJ: nauka j. angielskiego, ścieżka kariery

Wymagania

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne)
• Dobra znajomość: MS SQL, T-SQL (SQL Server 2014)
• Dobra znajomość narzędzi: SSIS i/lub Informatica Power Center, Pentaho, Talend
• Mile widziana znajomość C#
• Umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań oraz pracy w grupie
• Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie i implementacja procesów ETL
• Tworzenie ETLi pobierające dane z plików, ładowanie ich do bazy
• Integracja systemu z innymi bazami (np. z bazą danych klientów )

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Britenet

Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce.