Programista Delphi/MSSQL

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Szukamy Programistów Delphi/MSSQL.
Zakres obowiązków:
-utrzymywanie istniejącego oprogramowania, wyszukiwanie i naprawa błędów
-implementacja nowych funkcjonalności, modułów zleconych przez klienta
-zdalna analiza danych w bazach MSSQL u klienta
-optymalizacja zapytań i procedur
-pisanie dokumentacji do stworzonych nowych funkcjonalności
Pracodawca oferuje:
-stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
- wysokie zarobki uzależnione od stażu i jakości pracy
Wymagania:
znajomość programowania obiektowego w środowisku Delphi (mile widziane min. 2-letnie doświadczenie)
-umiejętność zastosowania komponentów dostępu do baz danych w środowisku Delphi
-znajomość MSSQL w zakresie DML, DDL oraz TCL
-umiejętność pisania funkcji oraz procedur składowanych w MSSQL
-umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej w języku angielskim
Miejsce pracy - biuro w Warszawie
Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV na adres: [email protected]