Trener kursu: Front-end Developer

GoWork
  • Umowa o pracę Umowa

Framework

GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawcóww skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkoleniao różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne. W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
• prowadzenie oraz realizacja programu szkolenia,
• udzielanie informacji zwrotnych.

Wymagania:
• znajomość: HTML5, CSS3, JavaScript, RWD/Bootstrap, GIT, JIRA, Trello, Gulp, LESS, JQuery, AJAX,
• doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (mile widziane),
• umiejętność pracy w zespole, przed grupą,
• wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji,
• dyspozycyjność na czas trwania kursu.

Oferujemy:
• umowę zlecenie lub o współpracę,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość prowadzenia innych szkoleń,
• możliwość wystawienia referencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

CV proszę przesłać wraz z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez GoWork.pl Andrzej Kosieradzki z siedzibą w Warszawie (00-680), przy Żurawiej 47 w celu prowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.Nr 133 poz. 883 ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a tego, że mam prawo dostępu do treści moich danych, a także prawo ich poprawiania oraz tego, że podanie danych jest dobrowolne"