Lead Developer (Embedded Systems)

Grupa ProfAs Sp. z o. o.
Język programowania
Narzędzia
Inne

Dla naszego klienta, Firmy projektującej i produkującej zaawansowane systemy elektroniczne i mechatroniczne poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymagania

Wymagania:
  • ukończone studia w zakresie informatyki lub elektroniki i co najmniej 8 letnie doświadczenie
  • bardzo dobra znajomość języka programowania C#
  • znajomość narzędzi deweloperskich i umiejętność pracy w środowisku Linux dla platformy PC
  • doświadczenie w zwinnym zarzadzaniu projektami (scrum master)
  • bardzo dobra znajomość systemów kontroli wersji i innych nowoczesnych narzędzi wspomagających zespołowe tworzenie aplikacji
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Zakres obowiązków:
  • samodzielne planowanie i wykonywanie całościowych projektów rozwojowych
  • organizację pracy zespołu według metodyk zwinnych (scrum)
  • zarzadzanie ekipą programistów biorących udział w projekcie
  • konfiguracja i zarządzanie globalnym repozytorium (np. GIT)
  • zarządzanie testami oprogramowania
  • prowadzenie lub organizowanie szkoleń dla mniej doświadczonych członków zespołu programistów
  • współpraca z działem marketingu produktowego w zakresie ulepszania i tworzenia nowych wersji produktów
Firma oferuje:

• kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
• duże możliwości rozwoju zawodowego
• indywidualny wpływ na rozwój ośrodka R&D
• stabilne zatrudnienie w renomowanej polskiej firmie
• międzynarodowe projekty i współpraca z największymi partnerami światowymi w elektronice i informatyce
• interesującą współpracę z zespołami o różnych specjalizacjach (sprzęt emulacyjny, sprzęt szybkiego prototypowania, CAD/CAM, skanery 3D, sprzęt elektroniczny)

                 Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres mailowy:
                                                [email protected]