Lider Zespołu Automatyków PLC

People Solutions Europe Sp. z o.o.

PEOPLE SOLUTIONS EUROPE Sp. z o.o. (nr agencji 13793) to prężnie działająca firma doradztwa personalnego, specjalizująca się w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla, działająca na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Lider Zespołu Programistów - Automatyków PLC
(doświadczenie w branży automotive)
miejsce pracy: Katowice lub Wrocław

Co oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, ale mającej jednocześnie duży potencjał rozwojowy
• dobrą atmosferę pracy i kierownictwo otwarte na rozwój swoich pracowników
• pełną pozytywnych wyzwań pracę w zespole praktyków obsługującym branżę Automotive
• rozwój kompetencji z możliwością wykorzystania doświadczenia w: zarządzaniu, kierowaniu i przekazywaniu wiedzy oraz delegowaniu kompetencji
• zatrudnienie na umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach

W razie zainteresowania ofertą prosimy o przesyłanie CV z klauzulą na adres: [email protected]
W temacie maila proszę napisać: Lider Zespołu Automatyków PLC - Katowice

Dokumenty bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2015r. poz. 2153 z późniejszymi zmianami"

Wymagania

Główne zadania:
• Zarządzanie Zespołem "swoich ludzi"
• projekty układów automatyki w nowych urządzeniach oraz opracowywanie dokumentacji (DTR);
• tworzenie schematów elektrycznych i pneumatycznych
• programowanie sterowników PLC;
• współpraca ze zleceniodawcami i firmami podwykonawczymi;
• doradztwo i praktyczna weryfikacja wdrożonych rozwiązań programowych i sprzętowych
Oczekiwania:
• wykształcenie Automatyka, Elektronika lub pokrewne
• min. 5 lat doświadczenia w branży Automotive
• znajomość sterowników PLC SIEMENS
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
• samodzielność, determinacja i dobra organizacja pracy
• praktyczna znajomość schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
• uprawnienia SEP do 1 kV
• zmysł elektryczny, analityczny i zdolność rozwiązywania problemów
• zaangażowanie w realizowane projekty
• prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów