Front-End Developer

G-force sp. z o.o.

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miasto: Poznań
Region: wielkopolskie
Numer ref.: FRONT/PZN

Klient: producentem oprogramowania umożliwiającego planowanie, dostarczanie i nadzorowanie usług IT oraz telekomunikacyjnych. Oferują aplikacje wspomagające procesy dostarczania usług w całym cyklu ich życia od definiowania poprzez provisioning i monitoring, aż po biling. Siedziba główna firmy znajduje się w USA. Firma posiada trzy centra R&D: Polska, USA i Irlandia.

Zadania:
• Opracowanie nowych funkcji z wykorzystaniem JavaScript i HTML5
• Ścisła współpraca zarówno z projektantami i programistami do tworzenia aplikacji internetowych w środowisku agile

Wymagania:

• Min. 2 lata doświadczenia
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Znajomość JavaScript, HTML5 i CSS3
• Znajomość AngularJS, Backbone lub pokrewnych frameworków dla JS
• Doświadczenie w RESTful API
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Kreatywność
• Mile widziana jest znajomość technologii backendowych (JEE)

Klient oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie (Umowa o pracę lub B2B)
• Prywatna opieka zdrowotna (Medicover)
• Multisport (Klub Fitness mieści się w budynku)
• Rozwój zawodowy i osobisty
• Elastyczne godziny pracy
• Codziennie świeże owoce i ciasta okolicznościowe
• Wiele niezapomnianych imprez integracyjnych
• Możliwość pracy zdalnej (2 dni w tygodniu)