Programista aplikacji mobilnych Android

Find Staff
Inne

Dla naszego Klienta firmy działąjącej na terenie Warszawy poszukujemy osób z doświadczeniem na stanwisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Zakres obowiązków:
• projektowanie i rozwój aplikacji mobilnych na systemy Android

Wymagania:
• umiejętność programowania obiektowego w języku Java
• min. roczne doświadczenie
• umieszczenie aplikacji w GooglePlay
• umiejętność pracy w zespole
• znajomość branżowego języka angielskiego

Oferujemy:
• wybraną formę zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt lub umowa zlecenie)
• możliwość rozwoju zawodowego
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
• stałe wynagrodzenie 6 000 – 11 000 zł/netto (wynagrodzenie do negocjacji)

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o przesłanie CV na adres [email protected] z dopiskiem w tytule wiadomości „Programista aplikacji mobilnych Android"