Java Software Developer – Agile

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Język programowania
Inne

Nasz Klient, firma projektowo-programistyczna, pracująca dla polskich i zagranicznych zleceniodawców, poszukuje do swojego zespołu we Wrocławiu 10 nowych programistów – developerów JAVA. Zespół liczy już 50 osób i rośnie liniowo od 4 lat.

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie powyżej rynku proporcjonalne do efektywności (hourly rate).
  • Kursy i szkolenia in-house i certyfikacje zewnętrzne.
  • Świetny zespół 'agile oriented' programistów i deweloperów.
  • Bonusy socjalne, śniadania w pracy, a niedługo basen na dachu biurowca w pakiecie.

Wymagania

Oczekujemy:
  • Zaawansowanej znajomości programowania obiektowego, w szczególności Java Enterprise.
  • Mile widziane doświadczenie w projektach klasy ERP
  • Mile widziane doświadczenie i praktyka w Javascript, frontend MV* frameworks.
  • Komunikatywny angielski lub niemiecki (mowa i pismo)

Obowiązki:
  • Udział w projektach JAVA prowadzonych metodykami Agile i trwającymi 3 -12 mcy dla wymagających zleceniodawców – głównie z zagranicy.
  • Współpraca ze specjalistami w małych zespołach zadaniowych (Task Force).
  • Dużo różnorodnych projektów (minimum 2 – 3 w roku).
  • Delegacje i praca u klienta dla osób dyspozycyjnych (kraje Europy).

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!