Programista serwisów CMS

Ineva Services Limited S.K.A.
Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Zadania:
• Zarządzanie contentem i administracja systemem CMS - WordPress oraz Joomla,
• Kontrola jakości wprowadzanego contentu,
• Wsparcie pracy działu w realizacji projektów,
• Analiza funkcjonalności systemów/programów/aplikacji i przygotowywanie specyfikacji technicznych,
• Współpraca z innymi działami oraz z firmami wdrożeniowymi,

Oferujemy:
• Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
• Atrakcyjne wynagrodzenie i różne formy współpracy
• Elastyczny czas pracy
• Samodzielność projektową zależną od umiejętności
• Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
• Współpracę z doświadczonym zespołem, umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w rozwoju serwisów WWW,
• Znajomość języków programowania np.: PHP, Javascript i HTML
• Znajomość MySQL i narzędzi developerskich - w zakresie koniecznym do pracy z CMS,
• Bardzo dobra organizacja pracy i dokładność,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie o zmiennych priorytetach,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Ineva Services Limited S.K.A.

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów. Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działające na rynku polskim, ale i takie o zasięgu międzynarodowym.