Application Support Engineer - Warszawa

Sales For
  • Umowa o pracę Umowa

Firma z branży finansowej poszukuje osoby na stanowisko:  Application Support Engineer.
Miejsce pracy: Warszawa (centrum)
Widełki: 6 000 - 10 000 zł brutto - umowa o pracę + podwyższone koszty uzyskania przychodu
Obowiązki:

– Analizowanie, ustalanie priorytetów i efektywne zarządzanie wsparciem dla incydentów krytycznych aplikacji
– Zadania techniczne obejmujące m.in. analizę logów, pisanie zapytań SQL

Wymagania:

– Co najmniej rok udokumentowanego doświadczenia w projektach komercyjnych jako inżynier wsparcia technicznego
– Praktyczna znajomość SQL oraz systemów Linux/Unix
– Znajomość języka Java
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana znajomość:

– JMS, Oracle, Camel oraz WebSphere

Oferujemy:

– Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole
– Konkurencyjne wynagrodzenie
– Techniczne szkolenia i certyfikaty dostosowane do ścieżki kariery
– Szkolenia z zakresu bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych
– Umowę na czas nieokreślony
– Program Mentorski
– Pakiet Benefit Multisport lub OK system
– Prywatną opiekę medyczną
– Pracę w anglojęzycznym środowisku oraz kursy języka angielskiego
– Dodatkowe ubezpieczenie na życie
– Dofinansowanie obiadów
– Liczne spotkania firmowe (Christmas party, wyjazd integracyjny, eventy projektowe oraz biznesowe)
– Funkcjonalne, ergonomiczne biuro, własna przestrzeń do pracy z minimum dwoma monitorami do pracy
– Game/Chill out rooms i dostęp do stref wypoczynkowych w biurach i na tarasach
– Bibliotekę techniczną i dostęp do platformy e-learningowej
– Pakiet relokacyjny oraz zwrot kosztów podróży dla kandydatów spoza Warszawy

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV na: [email protected]