Programista C#, Warszawa/Piaseczno

Inter-Permit Group Sp. z o.o.
Język programowania

Opis oferty

Obecnie poszukujemy osób na stanowski programista C#

Opis stanowiska: Tworzenie rozwiązań i aplikacji w języku C#
Budowa systemów WMS (Warehouse Managment System)
Programowanie zmian funkcjonalnych zgodnie z ustalonymi wymaganiami
Realizacja bieżących zadań wynikających z planów projektu
Realizacja zadań zgodnie z przyjętą metodyką pracy

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
znajomość środowiska Microsoft Visual Studio 2010 (VS 2008 jest akceptowalny)
Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku C#
Znajomość zagadnień bazodanowych

Znajomość bazy danych Microsoft SQL Serwer 2008
Znajomość języka T-SQL
Mile widziana znajomość zagadnień magazynowych oraz ogólna znajomość problematyki systemów klasy WMS (Warehouse Management System)
Język angielski umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego wśród specjalistów
Elastyczne godziny pracy
Elastyczne formy zatrudnienia
Pełne wsparcie przy projekcie

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna