Programista PHP

BR-DESIGN SP. Z O.O.

2 000 - 4 000 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://br-design.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

BR-DESIGN Sp. z o.o. to firma z 7-letnim doświadczeniem na rynku, zajmująca się głównie tworzeniem i rozwijaniem zaawansowanych aplikacji opartych o web. Poszukujemy wyjątkowych osobowości, dla których programowanie to prawdziwa pasja, a nie tylko obowiązkowy przedmiot do zaliczenia na studiach.

Ofertę pracy kierujemy do ludzi dynamicznych, z pasją do programowania, chęcią do nauki i wykazania się. W naszej firmie ceni się zaangażowanie, pasję i rodzinną atmosferę.

Oferujemy:

-Stałą pracę w Gdańsk Śródmieście,
-wynagrodzenie wielkości 2.000-4.000 PLN,
-elastyczne godziny pracy,
-prace na nowoczesnych technologiach, z wykorzystaniem metodologii Agile
-udział w zaawansowanych projektach programistycznych,
-cenne doświadczenie,
-przyjazną, rodzinną atmosferę.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: [email protected] odzywamy się do wszystkich!

Wymagania

Opis stanowiska: -Odpowiedzialność za rozwijane aplikacje dla międzynarodowego klienta,
-implementacja nowych funkcjonalności, (na podstawie prototypów)
-praca w środowisku Symfony 2 lub Zend Framework 1.12,
-uczestnictwo w spotkaniach z klientem (Wielka Brytania i Belgia),
-praca z uporządkowanym kodem posiadającym dokumentacje,
-organizacja własnego dnia pracy.

Wymagane:

-Znajomość PHP, zasad programowania obiektowego, MySQL,
-znajomość przynajmniej w stopniu średnim xHTML, CSS i JS,
-znajomość przynajmniej jednego frameworka MVC (potwierdzone wdrożenia komercyjne),
-minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
-znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

Dodatkowym atutem będzie:

-Dobra znajomość jQuery, Git, Jira, Doctrine 2,
-znajomość: Zend Framework 1.12 lub Symfony 2,
-sukcesy zawodowe poparte konkretnymi przykładami