Programista Java w Lublinie

Trimetis Services

Trimetis to grupa kapitałowa wywodząca się z Austrii, założona przez ekspertów z długoletnim doświadczeniem menedżerskim w międzynarodowych firmach konsultingowych. Spółka specjalizuje się w consultingu, sourcingu ekspertów oraz usługach IT i outsourcingu procesów informatycznych. Wśród naszych klientów znajdują się najbardziej rozpoznawalne marki z sektora motoryzacyjnego i finansowego.

Aktualnie do swojego nowego biura w Lublinie poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób na stanowisko:

Programisty Java [k/m]

Zadania:
 Projektowanie i rozwój aplikacji z wykorzystaniem Java SE i J2EE
 Udział we wszystkich fazach rozwoju aplikacji
 Dbałość o najwyższą jakość kodu
 Tworzenie aplikacji zgodnie ze specyfikacją
 Ciągłe doskonalenie metod produkcji oprogramowania poprzez badanie alternatywnych rozwiązań i technologii
 Aktywne uczestnictwo w spotkaniach zespołów

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
 Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty Java/JEE
 Znajomość relacyjnych baz danych, SQL i technologii ORM (JPA2, Hibernate)
 Znajomość przynajmniej kilku spośród następujących technologii: J2EE/JEE, EJB3, Spring, JSP, Servlets, Applets, JavaScript, XSLT lub pokrewnych
 Znajomość przynajmniej kilku spośród następujących narzędzi: Hudson/Jenkins, Sonar, Maven, Ant, MKS, GIT
 Znajomość typowych wzorców projektowych
 Dobra znajomość języka angielskiego
 Gotowość do wyjazdów służbowych (zagranicznych)

Dodatkowym atutem będzie:
 Znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami (SCRUM)
 Doświadczenie w projektach z branży finansowej

Oferujemy:
 Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rosnącej organizacji IT
 Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
 Pracę w dużych międzynarodowych projektach
 Prywatną opiekę medyczną
 Lekcje biznesowego języka angielskiego w godzinach pracy
 Imprezy i spotkania integracyjne
 Umowę o pracę
 Pracę w biurze w Lublinie w dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta
 Kartę Multisport dla zainteresowanych Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.