Front-End Developer

PGB Human Resources
Język programowania
Framework
Inne

Agencja Personalna PGB HR, dla swojego stałego klienta z branży IT poszukuje osoby na stanowisko: Front-End Developer. Nasz klient – Software House zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla polskich i międzynarodowych Klientów. Technologie, w których głównie pracuje Klient to: Java, Spring, Python, Scala, Java Script, Angular JS.

Lokalizacja: Warszawa

Wymagania

Zakres obowiązków:
- Kodowanie za pomocą JavaScript, HTML5, CSS
- Czynne wdrażanie nowych systemów
-Tworzenie i rozwijanie aplikacji internetowych
-Tworzenie i rozwijanie aplikacji mobilnych
-Samodzielna analiza wymagań,
-Przygotowanie gotowych rozwiązań wraz z zespołem SCRUM
-Udział w pracach projektowych i analitycznych. Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML5, CSS
- Znajomość TypeScript, AngularJS (1 lub 2), Java, Sass.
- Wykształcenie techniczne.
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętności pracy pod presją czasu
- Chęć ciągłego powiększania swoich umiejętności
- Terminowości i dobrej organizacji pracy

Klient oferuje:
- Dobrze wyposażone stanowisko pracy (Lenovo ThinkCenter i dwa monitory lub Apple iMac 27).
- Szkolenia, certyfikaty (finansowanie udziału w konferencjach w Polsce i Europie).
- Elastyczny czas pracy.
- Przyjazną atmosfera pracy sprzyjającą osiąganiu wyników i rozwijaniu umiejętności.
- Interesujące i wymagające projekty.
- Środowisko pracy gotowe do dyskusji i otwarte na nowe pomysły.
- Wyjścia integracyjne, gry planszowe, konsola do gier.