Junior Web Developer

PGB HR

Agencja Rekrutacyjna PGB HR, dla swojego stałego klienta z branży IT poszukuje osoby na stanowisko:

Junior Web Developer'a Nasz klient – Software House zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla polskich i międzynarodowych Klientów. Technologie, w których głównie pracuje Klient to: Java, Spring, Python, Scala, Java Script, Angular JS.
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
-Praca w nowoczesnych technologiach JavaScript, HTML5, CSS, Sass, Gulp, Spark, Cassandra,
-Wspieranie procesu wdrożenia nowych systemów
-Tworzenie i rozwijanie aplikacji internetowych
-Tworzenie i rozwijanie aplikacji mobilnych
-Samodzielna analiza wymagań,
-Przygotowanie gotowych rozwiązań wraz z zespołem SCRUM
-Udział w pracach projektowych i analitycznych.

Wymagania

Wymagania:
-Wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest wymagane!
-Znajomość JavaScript, HTML5, CSS
-Wykształcenie techniczne (również studenci ostatnich lat)
-Dobra znajomość języka angielskiego
-Dodatkowym atutem będzie znajomość TypeScript, AngularJS (1 lub 2), Java, Sass,
-Chęć ciągłego powiększania swoich umiejętności. Klient oferuje:
-Dobrze wyposażone stanowisko pracy (Lenovo ThinkCenter i dwa monitory lub Apple iMac 27),
-Wsparcie doświadczonych mentorów,
-Szkolenia, certyfikaty (finansowanie udziału w konferencjach w Polsce i Europie),
-Elastyczny czas pracy,
-Przyjazną atmosfera pracy sprzyjającą osiąganiu wyników i rozwijaniu umiejętności,
-Interesujące i wymagające projekty,
-Środowisko pracy gotowe do dyskusji i otwarte na nowe pomysły. Wyjścia integracyjne, gry planszowe, konsola do gier i cały pakiet snacków!