Senior Android Developer

IT Kontrakt
Język programowania
Inne

Opis oferty

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: KW/Android/KRK/06/ITK Obowiązki:

  • Praca w zespole zajmującym się tworzeniem aplikacji mobilnych na smartfony, tablety oraz smartwatche
  • Dbanie o najwyższą jakość kodu oraz aplikacji
  • Uczestnictwo w tworzeniu i optymalizacji procesu rozwoju oprogramowania
  • Tworzenie architektury aplikacji
  • Współpraca z innymi zespołami w oparciu o metodykę Agile
  • Zbieranie wymagań biznesowych oraz przekładanie ich na specyfikację techniczną
Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość platformy Android, w tym min. 3 lata doświadczenia w rozwoju aplikacji mobilnych
  • Bardzo dobra znajomość Javy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość techniki TDD oraz doświadczenie w pisaniu testów w środowisku Android
  • Znajomość praktyk Continuous Delivery oraz Code Reviews dla platformy Android
  • Umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na wymianę wiedzy
Oferujemy:

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Pracę w projekcie nastawionym na rozwój nowych funkcjonalności
  • Elastyczny model współpracy - umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna, karta multisport oraz ubezpieczenie na życie
  • Możliwość udziału w imprezach integracyjnych (ostatnio: paintball, grill i kręgle)
  • Realny wpływ na tworzony produkt
  • Pracę w nowoczesnym biurze w niekorporacyjnej atmosferze