ASP.NET Developer

Lobo HR

5 000 - 9 000 zł netto

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources.
W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością. Dla naszego Klienta - nowoczesnego software house'u z siedzibą w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko ASP.NET Developer'a.

Wymagania

Opis stanowiska:
  • Budowa oraz rozwój oprogramowania w technologii ASP.NET oraz najnowszychtechnologiach i        frameworkach (MVC, AngularJS, SignalR),
  • Praca w środowisku międzynarodowym przy projektowaniu nowych aplikacji,  wprowadzaniumodyfikacji oraz wspieraniu istniejących rozwiązań

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka C# oraz platformy ASP.NET (MVC lub/i WebForms)
  • Znajomość technologii webowych (AngularJS, JS, HTML/CSS, jQUery)
  • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL Server)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku
  • Chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Klient oferuje:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w najnowszych technologiach
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Atrakcyjne warunki finansowe: 5 – 9 k brutto (brutto wyższe przy B2B)
  • Elastyczną formę zatrudnienia – UoP, B2B, zlecenie, dzieło
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • „Work and life balance" oraz niekorporacyjny klimat
  • Elastyczne godziny pracy
  • Twórczą pracę w doświadczonym zespole