Python Developer / MAYA TD

Platige Image SA
  • Umowa o pracę Umowa

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 1997 Rok założenia firmy

  • http://www.platige.com WWW

Język programowania
Inne

Opis oferty

Obecnie do biura w Warszawie poszukujemy:

Python Developer / Maya TD

Oferujemy:

· Możliwość szybkiego rozwoju
· Stawianie wyzwań i wyznaczanie jasnych celów do zrealizowania
· Pracę w dużej firmie bez atmosfery „wyścigu szczurów"
· +10 do własnego EGO
· Ciekawe biuro (odrestaurowane tereny forteczne)
· Freak acceptation

Zgłoszenia prosze przesyłać tu: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

Główne obowiązki:
· Projektowanie, rozwijanie i testowanie narzędzi, skryptów i plugnów do programów graficznych Autodesk Maya, The Foundry Nuke.
· Rozwijanie i udoskonalanie integracji programów graficznych z systemem do zarządzania produkcją Shotgun Software.
· Projektowanie, rozwijanie i testowanie narzędzi oraz skryptów systemowych (Windows / Linux) i webowych opartych o bazy danych.
· Wyszukiwanie metod i proponowanie rozwiązań na udoskonalenie istniejącego pipeline'u.

Nasze oczekiwania:
· Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka lub pokrewne) lub ostatni rok studiów
· Znajomość języka Python w stopniu zaawansownym
· Znajomość języka C++ w stopniu zaawansowanym
· Umiejętność czytania i rozwijania dokumentacji technicznej
· Znajomość tematyki związanej z grafiką komputerową
· Dobre umiejętności komunikacyjne Mile widziane:
· Doświadczenie na podobnym stanowisku
· Dobra znajomość MEL
· Znajomość CUDA, OpenGL
· Znajomość SDK, lub od strony praktycznej, jednego z programów: Maya / 3Ds Max / MotionBuilder
· Znajomość API Shotgun Software
· Zainteresowanie grafiką 3D i VR

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • fejm
  • fun

O Platige Image SA

PROSTY. WYRAZISTY. SILNY I ZDECYDOWANY. PLATIGE
Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym, studiem produkcyjnym i postprodukcyjnym w Polsce. Specjalizuje się w tworzeniu cinematików do gier komputerowych, animacji 3D, realizacjach cyfrowych efektów specjalnych na potrzeby spektakli teatralnych, reklam i filmów fabularnych. Studio zajmuje się również produkcją filmów animowanych i fabularnych.