Starszy Programista - klasyczne ASP

NBC Sp. z o.o.

do 15 000 zł netto

Inne

Poszukuję Specjalistów posiadających doświadczenie w klasycznym ASP. Parametry:
- Lokalizacja: Wrocław
- Czas trwania: długoterminowo
- Branża: finansowa
- Praca na miejscu u klienta
- Widełki: do 15 000 PLN netto na B2B

Wymagania

Obowiązki:
- Rozwój systemów
- Praca nad kilkoma produktami bankowymi
- Projektowanie oraz programowanie aplikacji w starszych technologiach Microsoft
- Zapewnianie jakości tworzonych rozwiązań

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość klasycznego ASP
- Bardzo dobra znajomość technologii COM/COM+
- Doświadczenie z MS SQL, znajomość TSQL
- Umiejętność programowania w VB 6
- Umiejętność programowania w VBScript i/lub JavaScript
- Umiejętność programowania webowych aplikacji wielowarstwowych Chętnie doprecyzuję szczegóły w przypadku zainteresowania.

Aleksandra Łach
[email protected]