Administrator Baz danych

G-force

Dla mojego Klienta sieci sklepów sprzedających odzież i artykuły codziennego użytku. Poszukuję Administratora baz danych.

Wymagania

Klient Gwarantuje: Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę na czas nieokreślony i korzystne warunki wynagradzania,
Dostęp i pracę z najnowszymi technologiami IT,
Dynamiczny rozwój, bogaty system szkoleń i możliwości wewnętrznych awansów,
Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy,
Unikalną atmosferę działu IT,

Obowiązki:

Instalacja, konfiguracja, administracja bazami danych MS SQL Server,
Monitorowanie efektywności działania baz danych, tuning,
Wykonywanie kopii i przywracanie danych ,
Projektowanie i wdrażanie skryptów SQL, PowerShell ,
Rozwój skryptów i narzędzi monitorujących,
Rozwiązywanie problemów z zakresu baz danych,
Praca z serwisami SSDB, SSIS, SSAS, SSRS.

Doświadczenie:

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
1 rok doświadczenia w administracji bazami danych MS SQL Server,
Znajomość T-SQL,
Doświadczenie w administracji komponentami Integration Services, Reporting Services oraz Analysis Services,
Umiejętność pracy w grupie, jesteś otwarty, komunikatywny i odpowiedzialny,
Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,

Dodatkowym atutem będzie:

Doświadczenie w pisaniu skryptów PowerShell,
Znajomość systemów operacyjnych Windows Server 2008 i 2012,
Znajomość SCOM-a,
Certyfikaty MCTS, MCITP, MCSA, MCSE, ITIL .