Senior Software Engineer

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Inne

Firma poszukująca kandydatów na to stanowisko, jest światowym liderem w branży bezpieczeństwa. Specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów wykorzystywanych do otwierania drzwi, dostępu do pomieszczeń, identyfikacji oraz zarządzania dostępem - m.in. dla Pentagonu czy FBI. Niewątpliwym atutem tej firmy jest jej kultura organizacyjna, którą można scharakteryzować trzema określeniami: szybkie decyzje, jasne cele i praca zespołowa.

Dodatkowe profity:
- System benefit (punkty lub Multisport)
- Opieka w Luxmed
- Ubezpieczenie
- Kursy języka angielskiego
- Elastyczne godziny pracy
- Innovation Day

Wymagania

Obowiązki:

– rozwijanie i utrzymywanie aplikacji i rozwiązań używanych w czytnikach
– analiza i poprawa istniejących procesów produkcyjnych
– współpraca z zespołem inżynierskim w celu zarządzania przepływem wiedzy o produkcie,
– praca z głównym zespołem developerów (integracja usług i API niskiego poziomu)

Poszukiwana jest osoba:

– z minimum 5-letnim doświadczeniem w projektowaniu, rozwijaniu oraz implementacji aplikacji,
– bardzo dobrą umiejętnością programowania w języku C#, Java/Groovy oraz JavaScript/Grails,
– posiadająca doświadczenie w integracji aplikacji poprzez web serwices (JSON, SOAP),
– WinForms/WPF/MEF,
– otwarta na pracę przy różnorodnych projektach i nastawiona na wysoką jakość pracy,
– z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi,
– bardzo dobrze komunikująca się w języku angielskim.