Architekt PHP

NBC sp. z o. o.
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

NBC to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowoczesnych technologii, specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Aktualnie w ramach realizowanych projektów informatycznych zatrudniamy ponad 100 specjalistów na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowaniu i prowadzeniu projektów informatycznych oraz wiedzy dotyczącej poszukiwania, selekcji i dostarczania pracowników IT, NBC umożliwia swoim partnerom skupienie się wyłącznie na procesach biznesowych. Naszymi Klientami są organizacje międzynarodowe, w szczególności działające w branży finansowej, integratorskiej, konsultingowej, telekomunikacyjnej oraz IT. Do realizacji projektu w Krakowie poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Stsnowisko: Architekt PHP
Lokalizacja: Kraków
Współpraca: długoterminowa

Wymagania

Zadania:
  • Rozwój aplikacji internetowych
  • Implementacja nowych rozwiązań oraz rozwój istniejących funkcjonalności
  • Praca przy projektach związanych z dużą skalowalnością
  • Zapewnienie najwyższej jakości tworzonych projektów
Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia
  • bardzo dobra znajomość języka PHP 5.1+ (OOP)
  • znajomość jednego z frameworków Zend Framework 2 lub Symfony 2
  • znajomość zagadnień programowania obiektowego oraz wzorca MVC
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • znajomość HTML/XHTML
  • znajomość j.angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • znajomość JavaScript
Mile widziane:

  • znajomość python
  • znajomość systemu szablonów Twig
  • znajomość XML oraz Web Services (SOAP)
  • znajomość JSON-RPC
  • znajomość CSS
  • doświadczenie w pracy z systemami wersjonowania (GIT , SVN)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O NBC sp. z o. o.

IT Outsourcing
NBC to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowoczesnych technologii, specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Aktualnie w ramach realizowanych projektów informatycznych zatrudniamy ponad 100 specjalistów na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowaniu i prowadzeniu projektów informatycznych oraz wiedzy dot. poszukiwania, selekcji i dostarczania pracowników IT, NBC umożliwia swoim partnerom skupienie się wyłącznie na procesach biznesowych. Naszymi Klientami są organizacje międzynarodowe, w szczególności działające w branży finansowej, integratorskiej, konsultingowej, telekomunikacyjnej oraz IT.