Programista HTML5/AngularJS

Randstad Polska Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Inne

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych. Prezentujemy stanowisko HTML5/Angular Developera dla naszego amerykańskiego klienta, który specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych projektów webowych, desktopowych i mobilnych dla klientów z branż: finansowej, ubezpieczeniowej, medycznej, edukacyjnej, naukowej, z sektora publicznego. Współpracują z dużymi klientami w różnych częściach świata.

Jest to firma wysoko oceniana w rankingach oceny pracodawców. Ich kultura organizacyjna opiera się na inwestowaniu w rozwój pracowników, zaufaniu, kreowaniu luźnej i przyjaznej atmosfery.

Zakres obowiązków:
- implementacja nowych funkcjonalności z użyciem HTML5 oraz AngularJS
- rozwój nowych aplikacji
- uczestnictwo w długoterminowych strategicznych rozwiązaniach

Oferta:
- wyjazdy służbowe i możliwość relokacji do innego miasta, w którym firma ma oddział (np. Malta, USA, Dubaj)–  opłacone przez firmę
- konkursy programistyczne, eventy i wydarzenia ukierunkowane na poznanie nowych technologii i wymianę doświadczeń
- indywidualny budżet szkoleniowy dla każdego pracownika
- praca z najnowszymi technologiami i tworzenie produktów szytych na miarę
- elastyczne godziny pracy, od czasu do czasu możliwy home office
- lekcje języków obcych w godzinach pracy
- multisport
- luxmed (pakiet medyczny+stomatologiczny)
- przekąski, napoje, świeże owoce itd. dostępne codziennie w miejscu pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

Oczekiwania:
doświadczenie w programowaniu front-end
dobra znajomość AngularJS oraz HTML5
doświadczenie z CSS3
wysokie umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne
dobra znajomość języka angielskiego