Programista PHP/Webmaster (praca zdalna)

Sport-Premium Sp. z o.o.

40 - 50 zł netto / godzinowo

Język programowania
Baza danych

Do współpracy na zasadach własnej działalności lub umowy o dzieło poszukiwany jest w ramach pracy zdalnej:

Programista PHP/Webmaster

Zadania:
- tworzenie i wprowadzanie zmian do istniejących portali internetowych firmy (front-end i back-end)
- projektowanie serwisów internetowych we współpracy z zespołem grafików i copywriterów
- opracowanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania

Wymagania

Oczekiwania:
- praktyczne doświadczenie w pracy jako Programista PHP
- dobra znajomość MySQL (widoki, procedury składowane, indeksy, optymalizacja wydajności)
- znajomość frameworków PHP (CodeIgniter, Zend 2)
- praktyczne doświadczenie w tworzeniu stron responsywnych
- znajomość CSS + HTML pod kątem zgodności w różnych przeglądarkach
- znajomość JavaScript (w tym jQuery oraz Ajax)
- znajomość systemu kontroli wersji SVN
- znajomość szablonów TWIG, SMARTY