Programista systemów wbudowanych (R&D, Wrocław)

Randstad Polska Sp. z o.o.
Język programowania

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Do dynamicznie rozwijającego się działu R&D globalnej firmy produkcyjnej z branży elektronicznej poszukujemy osób na stanowisko embedded software developer.

Zakres obowiązków:
• Rozwój oprogramowania sterowników przy bezpośredniej współpracy z inżynierami hardware i testerami
• Partycypacja w całym cyklu niskopoziomowego tworzenia oprogramowania
• Wdrażanie rozwiązań na urządzenia
• Tworzenie dokumentacji oprogramowania
• Praca z MCU (16 i 32-bitowe)

Oferta:
• Udział w ciekawych projektach przy tworzeniu oprogramowania sterowników dla renomowanych firm i liderów w branży
• Pracę w bardzo nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji Wrocławia (centrum miasta, aczkolwiek nie przy samym rynku)
• Duże możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku
• Zapewnione szkolenia techniczne oraz nauka j. obcych
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet socjalny

Wymagania

Oczekiwania:
• Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu niskopoziomowym
• Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana elektroniczne, informatyczne itp.)
• Praktyczna znajomość C
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Mile widziana znajomość systemu kontroli wersji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)