Senior Programista JAVA - Warszawa

Jobhouse Sp.z o.o.
Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku: PROGRAMISTA JAVA

Obowiązki:
- Wdrażanie i integracja systemu do obsługi firmy

Opis projektu:
- Przez pierwsze 3 tygodnie planowane jest szkolenie z Oracle Utilities Customer Care and Billing, później normalny development
- Praca przy jednym z największych aktualnie prowadzonych projektów informatycznych w Polsce
- Specjaliści będą brali udział tylko w rozwoju ( 100% zadań), nie będzie zadań utrzymaniowych

Wymagania

- 4-5 lat doświadczenia w pisaniu i projektowaniu aplikacji na serwery aplikacyjne ( w szczególności WebLogic)
- Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów oraz optymalizacji kodu Java
- Zaawansowana znajomość Java 1.6, Hibernate, JUnit, JavaScript, Jsp i przetwarzania XML
- Znajomość SQL ( w szczególności dla środowiska Oracle)
- Posługiwanie się narzędziami: Eclipse, Mercurial, Redmine, Jenkins
- Podstawy użytkowania i administracji systemem linux Dodatkowo mile widziane:
- Znajomość "Oracle Utilities Application Framework" w wersji 2.4
- Znajomość systemu bilingowego "Oracle Utilities Customer Care and Billing"