QA Specialist

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Opis oferty

Specjalista QA
Miejsce pracy: Łódź
Wynagrodzenie: 5 000 - 7 000 netto UoP (możliwość negocjacji)
Forma współpracy: UoP/B2B Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie informatycznej
- Zapewniamy doskonałą atmosferę pracy
- Elastyczne formy pracy
- Pakiet medyczny
- Dofinansowania (święta, remont, wakacje)
- Nieograniczone możliwości rozwoju
- Możliwość pracy za granicą
- Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów

Wymagania

Wymagania:
- 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
-umiejętność tworzenia kompletnych scenariuszy testowych
-umiejętność planowania i wykonywania testów: integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa
-umiejętność testowania WebServices
-wiedza z zakresu automatyzacji testów
-umiejętność korzystania z narzędzi: Firebug, devTool, TestLink lub podobne
-dobra znajomość języka angielskiego Obowiązki:
-przeprowadzanie testów oraz tworzenie kompletnych scenariuszy testowych dla aplikacji
-organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej
-zarządzanie taskami w Jirze oraz Sharepoincie
-Komunikacja z klientem