PWN szuka Programisty PHP

PWN
  • Umowa o pracę Umowa

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 1951 Rok założenia firmy

  • http://pwn.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Wydawnictwo Naukowe PWN, największy i najbardziej renomowany wydawca podręczników akademickich, lider w zakresie udostępniania książek i treści na platformach elektronicznych,
poszukuje Programisty PHP do tworzenia i rozwijania niesztampowych aplikacji wspomagających procesy biznesowe zachodzące wewnątrz firmy. Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania;
• interesujące projekty w firmie będącej liderem na rynku wydawniczym w obszarze wykorzystania e-contentu, technologii mobilnych i wyspecjalizowanych platform sprzedażowych;
• pracę przy innowacyjnych i ciekawych projektach podnoszących kwalifikacje;
• możliwość realizacji własnych pomysłów.

Twoje przyszłe zadania:

• tworzenie nowych, innowacyjnych funkcji aplikacji internetowych;
• rozbudowa i utrzymanie stabilności działania obecnych aplikacji;
• projektowanie i optymalizacja bazy danych;
• tworzenie i testowanie prototypów.

Nasze oczekiwania:

• znajomość języka PHP (proceduralnego i obiektowego)
• dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL);
• podstawowa wiedza z zakresu XHTML, CSS, XML, JSON;
• aktualna wiedza na temat standardów obowiązujących przy tworzeniu stron internetowych;
• znajomość aktualnych standardów HTML5, CSS3;
• umiejętność posługiwania się językiem angielskim umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

• znajomość JavaScript,
• znajomość Node.JS (Express),
• znajomość technologii AJAX (jQuery, Prototype);
• znajomość Unix/Linux, bash, makefile;
• znajomość SOAP, REST.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja(at)pwn.pl
Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą poufność. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Na życiorysie prosimy umieścić następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Wydawnictwo Naukowe PWN SA z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2.
Administratorem danych jest Wydawnictwo Naukowe PWN SA z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących lub przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

O nas:

PWN Moc wiedzy

PWN od początku swojego istnienia jest źródłem wiarygodnej, rzetelnej wiedzy. W Grupie PWN dobrze rozumiemy wagę naszego zobowiązania i cenimy tradycję, na której wychowały się pokolenia Polaków. Jednocześnie od lat konsekwentnie się doskonalimy, ponieważ wierzymy, że dzięki ciągłemu rozwojowi i zdobywaniu nowych kompetencji lepiej odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów.

Jesteśmy nowoczesną, otwartą na wyzwania organizacją. Naszą wizją jest, aby każdy mógł uczyć się w najlepszy dla siebie sposób. W tym celu wnikliwie obserwujemy zmiany zachodzące w świecie nauki, edukacji i biznesu, a uzyskaną w ten sposób wiedzę wykorzystujemy w naszych przedsięwzięciach. Chcemy stale rozwijać nowe obszary działalności, tworzyć różnorodne, innowacyjne rozwiązania edukacyjne i – dzięki naszym produktom oraz usługom – wspierać naszych Klientów w edukacji, pogłębianiu wiedzy oraz doskonaleniu przez całe życie.

Naszą pasją jest wiedza. Poznaj z nami jej moc.

Wymagania

Twoje przyszłe zadania: • tworzenie nowych, innowacyjnych funkcji aplikacji internetowych;

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O PWN

PWN MOC WIEDZY
PWN od początku swojego istnienia jest źródłem wiarygodnej, rzetelnej wiedzy. W Grupie PWN dobrze rozumiemy wagę naszego zobowiązania i cenimy tradycję, na której wychowały się pokolenia Polaków. Jednocześnie od lat konsekwentnie się doskonalimy, ponieważ wierzymy, że dzięki ciągłemu rozwojowi i zdobywaniu nowych kompetencji lepiej odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów. Jesteśmy nowoczesną, otwartą na wyzwania organizacją. Naszą wizją jest, aby każdy mógł uczyć się w najlepszy dla siebie sposób.W tym celu wnikliwie obserwujemy zmiany zachodzące w świecie nauki, edukacji i biznesu, a uzyskaną w ten sposób wiedzę wykorzystujemy w naszych przedsięwzięciach. Chcemy stale rozwijać nowe obszary działalności, tworzyć różnorodne, innowacyjne rozwiązania edukacyjne i – dzięki naszym produktom oraz usługom – wspierać naszych Klientów w edukacji, pogłębianiu wiedzy oraz doskonaleniu przez całe życie.