Scala/Java Developer - SZWECJA- 9-17k netto B2B + 9k net

GetPRO

Firma realizująca we współpracy z jednym z największych producentów oprogramowania biznegowego na świecie złożone projekty (np.: systemy czasu rzeczywistego, systemy bilingowe, systemy płatności mobilnych) poszukuje specjalistów na stanowisko:

Software Developer
(Mobile Financial Services)
Miejsce pracy:
Karlskrona, Szwecja (po upływie 12 miesięcy możliwość wyboru miejsca pracy: warszawskie biuro Klienta lub kontynuacja pracy w Karlskronie)

Wynagrodzenie:

10 000 PLN – 17 000 PLN netto – B2B
(możliwe inne formy współpracy)
+ 6 000 zł/miesięcznie netto diety podczas pobytu w Szwecji.
+ 3 000zł zł/ miesięcznie netto zwrot kosztów zakwaterowania (Klient zapewnia też własne lokale) i podróży (wypłacane niezależnie od ilości podróży i destynacji)

Czas rozpoczęcia pracy:
od zaraz, ale poczekamy jeśli będzie trzeba

Długość trwania kontraktu:
min 12 miesięcy (liczymy jednak na współpracę stałą)

Oferujemy:
• możliwość pracy przy dużym, innowacyjnym i prekursorskim projekcie: dużym system billingowy mający obsługiwać miliony użytkowników na całym świecie
• możliwość odbycia szkoleń i nabrania doświadczenia w pracy z międzynarodowym zespole jednego z 6 największych producentów oprogramowania biznesowego na świecie. Produkty firmy wyznaczają trendy globalnego rozwoju sektora IT i telecom i są sprzedawane i użytkowane przez organizacje na całym świecie.
• pracę z doświadczonymi programistami przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi i technologii
• konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet dodatkowych świadczeń związanych z praca za granicą, pomoc w relokacji
• elastyczne formy zatrudnienia: umowa podwykonawcza (B2B - preferowana), umowa o pracę , dzieło lub umowa zlecenie

Wymagania

Opis stanowiska:
• rozwój istniejących i budowa nowych funkcjonalności systemu (na wszystkich jego etapach: projektowanie, implementacja, weryfikacja i utrzymanie)
• dbanie o wysokie standardy kodu i architektury tworzonych aplikacji
• udział w procesach decyzyjnych dotyczących budowy aplikacji
• udział w pracach projektowych i analitycznych
• tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• znajomość i doświadczenie w programowaniu w języku Java i/lub Scala
Regular: 3 – 5 lat doświadczenia komercyjnego
Senior: 5+ lat doświadczenia komercyjnego
• Znajomość zagadnień z zakresu kryptografii
• Znajomość baz danych (Oracle)
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym zespole i czytanie dokumentacji
• doświadczenie w pracy w metodologii scrum/agile lub Lean development
Mile widziane:
• wykształcenie wyższe (inżynierskie, licencjackie lub magisterskie) na kierunkach informatycznych
• znajomość architektury i zasad JEE
• znajomość zagadnień z zakresu zapewniania bezpieczeństwa oprogramowania (bank grade software security)
• znajomość zagadnień z zakresu mobilnych płatności internetowych (Mobile Financial Services)